Alan Sekula - nábytek na míru

Výroba nábytku na míru

Vítejte na internetových stránkách firmy ALAN SEKULA, truhlářství - výroba nábytku.

Naše firma se specializuje na výrobu nábytku na zakázku. Jsme schopni zrealizovat kompletní řešení bytového interiéru přímo na míru (ložnice, kuchyňské linky, obývací stěny, kancelářský nábytek, atd.) , ale také je možno si objednat pouze kusový nábytek. Naši hlavní prioritou je spokojený zákazník, což je vidět na našich poskytovaných službách. Narozdíl od velkých nákupních center vyslechneme Vaše přání, následně zpracujeme grafický návrh, který v případě Vaší spokojenosti také vyrobíme.

U nás si přijde na své každý! K dispozici máme velký sortiment kvalitních materiálů, mezi kterými si určitě vyberete. Samotný nábytek na zakázku lze ještě kombinovat s různými druhy kovů (nerez, nikl, hliník, chrom, mosaz) , mramorem, žulou a dalšími prvky, které dělají nábytek velmi moderní a zajímavý. Máte-li zájem, můžete rovnou nahlédnout do katalogu služeb.

Pokud Vás naše nabídka zaujala můžete nás osobně navštívit přímo v naší provozovně na adrese Zděchov 18, 756 07 ZDĚCHOV, nedaleko Vsetína. Ti, kteří tuto možnost nemají, nás mohou kontaktovat buď telefonicky, nebo pomocí elektronické pošty. Konkrétní spojení najdete v sekci Kontakt.